Sarasota Metro - Rex Glasson
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 1 935 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  metra katrorë
  3106 Bloomingdale Villas Court, Brandon, FL 33511
  Listing Courtesy Of: Billero & Billero Properties, Gene Billero
  I ri - 6 902 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  ac
  GRAVELMANN ROAD, NORTH PORT, FL 34291
  Listing Courtesy Of: HELIOS REALTY SERVICES LLC, 772-528-9775, Demetris Aspromallis
  I ri - 2 244 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  ac
  GOSHEN ROAD, NORTH PORT, FL 34288
  Listing Courtesy Of: HELIOS REALTY SERVICES LLC, 772-528-9775, Demetris Aspromallis
  I ri - 184 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  2 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  275 114TH AVENUE N #5, SAINT PETERSBURG, FL 33716
  Listing Courtesy Of: CHARLES RUTENBERG REALTY INC, 866-580-6402, Nicolle Warner
  I ri - 5 479 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5695 DOUGLAS ROAD, NORTH PORT, FL 34288
  Listing Courtesy Of: RE/MAX PLATINUM REALTY, 941-929-9090, Bill Garrison
  I ri - 4 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2088 BONITO WAY, PORT CHARLOTTE, FL 33953
  Listing Courtesy Of: BRIGHT REALTY, 941-552-6036, Geri Scheckner
  I ri - 8 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  8450 112TH STREET #104, SEMINOLE, FL 33772
  Listing Courtesy Of: CHARLES RUTENBERG REALTY INC, 866-580-6402, Diane Herman
  I ri - 2 081 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3602 W TYSON AVENUE, TAMPA, FL 33611
  Listing Courtesy Of: RE/MAX COLLECTIVE, Lindsey Fowkes
  I ri - 6 orë
  Open House
  Tur Virtual
  ac
  Lot 39 COLONADE LANE, NORTH PORT, FL 34286
  Listing Courtesy Of: ANYTIME REALTY LLC, 941-564-6358, Joseph Ciarla
  I ri - 254 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4104 W BAY VIEW AVENUE, TAMPA, FL 33611
  Listing Courtesy Of: QUICKSILVER REAL ESTATE GROUP, 813-288-0300, Kaylen Murkerson
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Rex Glasson
  Numri i licencës: BK3067512
  Private Client Group | Founder

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bk20offcdmq8fg7id80g
  Sarasota Metro
  1549 Ringling Blvd, Ste. #600 Sarasota, Florida 34236
  Zyrë

  Rex Glasson
  Managing Director of Commercial Real Estate BK3067512
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.